Перейти до основного вмісту

Координатор Волинської області Всеукраїнського проєкту «Наукою вишиваємо Україну» від Луцького національного технічного університету, Тетяна Головенко мала нагоду особисто поспілкуватися з Героями нашої держави, які щосекунди боронять кордони Волинської області від нещадного ворога – росії. За їхніми могутніми спинами наша безпека, мирні дні наших дітей, тихі ночі і затишок в наших домівках….

1

В спілкуванні з Борцями за свободу українського народу, сколихнулася душа від болю, адже згадали про їхні власні домівки, родини та дітей, які чекають найшвидшого повернення додому, побратимів, яких вже нема…про їхню незламну силу духу, стояти на сторожі та боронити кордони Волинської області від лютого ворога. Кожен українець, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, обрав «свій фронт» та поставив для себе задачу по силам, щоб прийти до спільної Перемоги.

Під час зустрічі Тетяна, доцент кафедри технологій легкої промисловості ЛНТУ, розповіла про колективну волонтерську діяльність свого ЗВО від початку війни в Україні (24.02.2022 р.) та безпосередню участь у Всеукраїнському проєкті «Наукою вишиваємо Україну», що започаткований Радою молодих вчених при МОНУ. Вишита мапа України, як найбільший оберіг нашої держави, свідчить про єднання українців, а кожен вишитий хрестик – є символом Перемоги та майбутнього процвітання держави. Цей проєкт свідчить про об’єднання не тільки освітян, а й всіх українців із різних сфер діяльності. І хто, як не Герої України, які стоять на сторожі оборони кордону Волинської області від вторгнення ворога, мають долучилися до процесу створення національного оберегу.

Тож, Герої України, а саме військові розвідники, бригада десантно-штурмових військ ЗСУ долучилися до Всеукраїнського проєкту «Наукою вишиваємо Україну» та залишили свої символи Перемоги на канві Волинської області, а саме на місці їхньої території оборони – в межах кордону України і білорусії.

245

Українців, з такими мужніми, незламними і могутніми Збройними Силами України чекає лише Перемога! Слава Україні! Героям Слава! 

#ФММТ https://www.lntu.edu.ua/uk/struktura/fakulteti/fakultet-mitnoyi-spravi-materialiv-ta-tehnologiy

#Кафедра ТЛП https://lntu.edu.ua/uk/struktura/cafedries/kafedra-tekhnolohiy-lehkoyi-promyslovosti; https://www.facebook.com/profile.php?id=100085956767311

#лнту#луцький_національний_технічний_університет #lntu #lutsk_national_technical_university #все буде Україна