В Луцькому національному технічному університеті гарною традицією для випускників кафедри соціогуманітарних технологій стало проведення зустрічей із потенційними роботодавцями. Так, 23 травня відбулась ознайомча зустріч бакалаврів та магістрів спеціальності Соціальне забезпечення із Начальником Управління по роботі з персоналом Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Володимиром Левчуком.

стейкхолдери

Фахівець ознайомив студентів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі структурою Головного управління, його основними завданнями, функціями й  аспектами пенсійного забезпечення.

Крім того, Володимир Левчук окреслив переваги державної служби, розповів про можливості стажування та перспективи влаштування на роботу в установу після закінчення вишу. Зокрема, студенти  отримали відповіді на запитання, які виникали під час спілкування.

пфу