ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-ФІНАНСИСТІВ
ІЗ ФАХІВЦЯМИ ДФС ВОЛИНІ

8 листопада 2016 року студенти-фінансисти четвертого та п’ятого курсів факультету обліку та фінансів мали можливість спілкуватися з фахівцями контролюючих органів під час екскурсії до Головного Управління ДФС у Волинській області. Супроводжували студентів куратори академічних груп ФК-41 Наталія Вахновська та ФКС-21 Інна Кондіус.

Під час зустрічі заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна ознайомила майбутніх фінансистів із законодавчими вимогами здійснення підприємницької діяльності та роботою антикорупційного сервісу «Пульс» – спеціально створеного сучасного механізму взаємодії платників податків з фіскальною службою. Зокрема, студенти мали можливість з’ясувати всі деталі офіційного спілкування з представниками контролюючих органів під час створення бізнес-проектів та особливості сплати податків в майбутньому.

Також було ознайомлено студентів з роботою кращого на Волині Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ та видами послуг, що надаються юридичним і фізичним особам-платникам податків.

Олена Нікотіна наголосила, що фахівці ДФС Волині орієнтують майбутніх платників податків винятково на конструктивну взаємодію з контролюючими органами.

Студенти та викладачі кафедри фінансів Луцького НТУ висловлюють щиру вдячність заступнику начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Волинській області Олені Нікотіній та працівникам Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ за надану можливість ознайомитися з роботою органів фіскальної служби.

Наталія Вахновська,
доцент кафедри фінансів