Сьогодні, 15 грудня, відбулась зустріч студентів ЛНТУ спеціальності Соціальне забезпечення Факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій з гостьовим лектором Романом Романюком - директором Волинського обласного центру зайнятості.

зустріч

Лектор відмітив, що структурні зрушення на ринку праці України обумовлені трансформацією суспільних і економічних відносин в сучасному глобалізованому світі. Посилення конкуренції, розвиток економіки знань, інформаційних технологій, зміни в змісті і формах праці потребують оновлення системи регулювання ринку праці.

Серед інструментів регулювання ринку праці найбільш перспективними є ті, що враховують об’єктивний вплив глобальних трендів і спрямовані на активізацію інноваційної зайнятості, підприємницької активності населення, забезпечення збалансованості ринку освітніх послуг та ринку праці, прогнозування обсягу і структури попиту і пропозиції на ринку праці, підвищення конкурентоспроможності фахівців і розширення кола гідних робочих місць.

Кафедра соціогуманітарних технологій