Студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування, вивчаючи дисципліну «Інформаційні системи і технології в обліку та оподаткуванні» (викладач Наталія Голячук), опановують різні програми для ведення бухгалтерського обліку.

Однією з таких програм є онлайн бухгалтерія BookKeeper SaaS, компанії БУККІПЕР

Облік

Компанія БУККІПЕР є однією з провідних ІТ-компаній України, яка займається розробкою програмного забезпечення бухгалтерського обліку для українського бізнесу. В онлайн бухгалтерії BookKeeper SaaS ведуть свій облік багато підприємств різних галузей, благодійних фондів, громадських організацій та інших волонтерських об’єднань.

Методолог компанії БУККІПЕР Катерина Брехова зустрілась із здобувачами освіти групи ОП-21 та ознайомила їх з особливостями роботи в програмі, а саме: створення довідників, документальне оформлення придбання матеріалів, товарів чи послуг, реалізації готової продукції. Особливу увагу доповідачка звернула на порядок розрахунку авансу та заробітної плати, нарахування податків та зборів, перерахунок їх до бюджету та ПФ, а також перерахунок заробітної плати на платіжні картки працівників.

ОблікОблік

Студенти задавали питання щодо роботи з програмою. Цікавою виявилась дискусія щодо майбутнього професії бухгалтера та використання штучного інтелекту в бухгалтерському обліку.

Зустріч пройшла в дружній, доброзичливій атмосфері.

Кафедра обліку і аудиту