В Луцькому національному технічному університеті до студентів-правників завітала суддя-спікер Господарського суду, кандидат юридичних наук Валентина Дем’як. Зустріч відбулася в рамках фахового тренінгу, який проходить на базі юридичної клініки "Veritas" ЛНТУ.
Організатором заходу стала директор юридичної клініки "Veritas", доцент кафедри права Олександра Філюк.

правникиправникиправникиправникиправникиправники

Запрошена гостя, пані Валентина, розповіла про особливості юридичних договорів, організацію професійної діяльності, повноваження майбутніх фахівців, тонкощі тематики територіальної підсудності та її структуру. Також, поділилася своїм досвідом та унікальними випадками, з якими їй довелося стикнутися під час суддівської практики.

Насамкінець, здобувачі мали змогу поспілкуватися та перейняти досвід Валентини Дем'як, який стане у пригоді в майбутній реалізації здобувачів.

правникиправникиправникиправникиправникиправники