Днями студенти-психологи мали нагоду послухати лекцію Андрія Вергуна, д. мед. н., доцента кафедри сімейної медицини, старшого інспектора наукового відділу, лікаря-хірурга вищої категорії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, у якій висвітлювались актуальні теми, з якими можуть стикатись у своїй роботі майбутні спеціалісти.

ПсихологіяПсихологія

Андрій Вергун наглядно розповів про особливості паліативної допомоги, що є не менш важливим для так званих фахівців першої лінії. Студенти дізнались більше інформації про певні захворювання, їх діагностику, догляд і власне лікування.

ПсихологіяПсихологія

Своєю чергою, Анастасія Хом’як, соціальна педагогиня Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги, розповіла про іншу сторону роботи в соціальній службі, а саме про допомогу людям, які постраждали від домашнього та сексуального насильства. Крім теоретичної частини, були наведені конкретні приклади з життя, які довели важливість розголосу даних проблем.

На завершення лекції лектори відповіли на запитання студентів та викладачів, усі присутні обмінялися враженнями від почутого.

Психологія

Вікторія ПАПІЖ, ст. гр. ПС-12