В Луцькому національному технічному університеті відбулась навчальна зустріч із працівниками Центру надання адміністративних послуг Боратинської сільської ради для студентів третього курсу кафедри соціогуманітарних технологій. Темою обговорення освітнього компоненту було «Система надання соціальних послуг».

стейкхолдери

Начальник відділу ЦНАП Алла Пігула та її колеги детально поінформували здобувачів освіти про особливості його роботи, зазначивши, що ЦНАП – відділ, в якому надаються адміністративні послуги, в тому числі й соціального характеру. Як зауважила начальник відділу, такий процес відбувається шляхом взаємодії адміністратора відділу із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Крім того, запрошена гостя розповіла здобувачам, що основними завданнями центру є надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень та спрощення процедури отримання адміністративних послуг й поліпшення якості їх надання. Дякуємо нашим партнерам за фахову допомогу та плідну співпрацю!

стейкхолдери