На кафедрі електроніки та телекомунікацій 27.01.2022 року відбулося обговорення освітніх програм за якими здійснюється підготовка фахівців. У зв’язку з епідемією коронавірусу зустріч проходила онлайн. Серед присутніх були представники академічної спільноти (НПП кафедри електроніки та телекомунікацій, кафедри фундаментальних наук), представники студентства (Ігор Томчук - студент гр. ЕЛС-21;  Роман Кужель - студент гр. ТК-31), представники роботодавців (ТОВ «Телемережі України»; ДП ЛРЗ Мотор; ПАТ СКФ Україна; ПрАТ «ДАТА ГРУП»;  ТОВ Електросервіс;  ТОВ Волинські оптичні мережі; Волинської філії ПАТ «Укртелеком»; ТОВ «МІНТ ІННОВЕЙШН») та випускники кафедри (Роман Гладчук (рік випуску 2018р), Марія Ташликович (рік випуску 2020р.))

Завідувач кафедри Валентин Заблоцький ознайомив присутніх з переліком освітніх програм та їх гарантами, зокрема ОП  «Електроніка» першого (бакалаврського) рівня гарант – доцента Мороз С.А., ОП «Електроніка» другого (магістерського) рівня гарант - доцент Заблоцький В.Ю., ОП «Телекомунікації та радіотехніка» першого (бакалаврського) рівня - гарант доцент Євсюк М.М., ОП «Телекомунікації та радіотехніка» другого (магістерського) рівня - доцент Селепина Й.Р., які ознайомили присутніх зі профілем освітніх програм за запропонували обговорити зміст відповідних ОП.

w

Гаранти розповіли про спрямування своїх освітніх програм, ознайомили  з особливостями освітніх компонентів, наявним обладнанням, на якому здійснюється підготовка фахівців. Запропонували стейкхолдерам висловити свої зауваження та пропозиції щодо покращення структури та змісту освітніх програм.

В обговоренні взяли активну участь представники роботодавців. Зокрема від роботодавців поступила пропозиція покращити матеріально-технічну базу за ОП «Телекомунікації та радіотехніка» шляхом облаштування в лабораторії фрагменту пасивної оптичної мережі. Вони зазначили, що це надасть можливість проведення лабораторних занять та практичних робіт з вивчення будови волоконно-оптичних трактів, отримання навиків вимірювань в оптичних оптоволоконних лініях, вивчення практичних аспектів роботи таких мереж в реальному часі. З врахуванням цього було запропоновано удосконалити компетентності та програмні результати навчання за ОП «Телекомунікації та радіотехніка». Також була висунута пропозиція про започаткування проведення на базі університету зустрічей з провідними підприємствами і компаніями, а також, відвідування на екскурсіях студентами і викладачами передових профільних підприємств та організацій м. Луцька та Волинської області.

s

Гаранти освітніх програм подякували за пропозиції та зауваження, які отримали від стейкхолдерів та зобов’язалися розглянути їх на засіданнях груп забезпечення ОП та засіданні кафедри.

Завідувач кафедри Заблоцький Валентин Юрійович подякував  учасникам обговорення за активну участь, виділений час та висловив сподівання про подальшу плідну співпрацю!

Кафедра електроніки та телекомунікацій