Нещодавно в університеті пройшла науково-технічна рада, порядок денний якої включав два питання, що стосувалися результатів та перспектив діяльності ради молодих вчених ЛНТУ та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ.

Щодо діяльності ради молодих вчених виступив Павло Мазилюк, голова ради молодих вчених. Він розповів про заходи соціального та наукового характеру, в яких молоді вчені брали участь, про співпрацю, що була налагоджена, заходи, у яких молоді вчені виступали спікерами та тренерами, а також про ментальну складову, організовану для молодих вчених у вигляді виїздних засідань та фінансування ради молодих вчених.

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вчені

Щодо діяльності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ виступив Микола Поліщук, голова товариства. Він розповів про проведені заходи, кількісні показники товариства, місця, де можна знайти інформацію про товариство, та проблеми, з якими стикаються молоді науковці, а також про майбутні вибори голови наукового товариства.

Після доповідей науково-технічна рада прийняла та затвердила звіт ради та товариства.

Павло Мазилюк, голова Ради молодих вчених ЛНТУ