10 листопада у світі відзначають Міжнародний день бухгалтера. Цьогоріч майбутні фахівці з обліку і оподаткування, нині здобувачі вищої освіти спеціальності Облік і оподаткування, члени студентських наукових гуртків «Розвиток облікових систем в контексті прийняття управлінських рішень» і «Економіко-математичне моделювання, інформаційні та комунікаційні технології в управлінні обліково-аналітичними системами» разом з керівниками гуртків Оксаною НУЖНОЮ і Наталією ТЛУЧКЕВИЧ побували в бухгалтерії університету і привітали її працівників зі святом, побажали їм плідної роботи, балансу, гарних фінансових результатів, а також розповіли про свої здобутки. В свою чергу, головний бухгалтер ЛНТУ Катерина РУДЬ привітала майбутніх колег по професії і побажала їм успіхів у навчанні та миру. Приємно зазначити, що більшість працівників бухгалтерії університету і, в тому числі, головний бухгалтер – випускники кафедри обліку і аудиту ЛНТУ. Тому молодим науковцям є на кого рівнятись, адже професія бухгалтера дає хороший старт у житті та відкриває широкі перспективи у працевлаштуванні не лише у сфері обліку і оподаткування.

Ще раз вітаємо з професійним святом всіх причетних до професії бухгалтера!