Онлайн-курс Skills Lab успішна кар’єра

Студенти-бакалаври четвертого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» разом з доцентом кафедри обліку і аудиту Іриною Ткачук долучилися до онлайн-курсу «Skills Lab: успішна кар’єра». Курс розміщено на платформі онлайн-освіти зі сталого розвитку Impactorium та розрахований те, щоб допомогти розібратися з основними етапами розвитку кар’єри і розкрити важливі навички, які потребують всі сучасні роботодавці. Основні теми курсу розкривали наступні питання:

1. Як недоліки перетворити на свої переваги?
  2. Як потрапити на роботу мрії?
  3. Прокачай себе у трудовому законодавстві.
  4. Секрети успішної співбесіди.
  5. Емоційний інтелект – топ-навичка спеціалістів Силіконової долини.
  6. Керувати часом – керувати життям.
  7. Корпоративний тайм-менеджмент: шість раз заплануй...
  8. Лідерство та креативність: thinking out of the box.
  9. Проектний менеджмент: як побудувати ракету.
  10. Навички презентації: як спроєктувати ідеальну промову.

Курс розроблено Центром «Розвиток КСВ» та платформою Career Hub за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства культури, молоді та спорту України. А своїм досвідом поділилися фахівці провідних українських компаній: lifecell, Watsons, Райффайзен Банк Аваль, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Укртелеком, Укренерго та Метінвест Холдинг. Отже, підчас курсу лекцій, студенти мали можливість отримати відповіді на питання від професійних тренерів та HR-експертів.

Усі студенти, які успішно пройти тестування, отримали сертифікати та нові знання і навики щодо написання резюме та підготовки до співбесіди, презентації, планування і розвитку кар’єру.