Перейти до основного вмісту

БУКЛЕТ-КАЛЕНДАР
«ПРАВИЛА АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ПЕРШОКУРСНИКА»

Проект передбачав розробку «Правил академічної доброчесності першокурсника», які подані у формі річного календаря з використанням ігрового елементу pop-up (календар) та правилами-порадами доброчесності (їх подано теж у ігровій формі з емоційним забарвленням). Ці правила повинен отримати кожен першокурсник до початку першої сесії. І буклет-календар стає настільним предметом на робочому місці студента.

v

 

f

Кожен першокурсник Луцького НТУ повинен був отримати ці правила, і, відповідно, кількість його примірників – 1000 шт. Учасниками проекту стали всі першокурсники 2017-2018 н.р. Луцького НТУ – 1000 студентів.

 

SAIUP MOTIVATION CARDS

Проект спрямований на спонукання людей до втілення власних ідей шляхом мотивування висловами відомих людей.

Новий день – нова картка – нова можливість розпочати власну справу чи проект)

Пам’ятайте!!! Ваша ціль – особиста, і досягти її потрібно, у першу чергу для того, щоб пишатися собою.

fg

 

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ СЕРЕД СТУДЕНТІВ
"ЩЕПЛЕННЯ ВІД ПЛАГІАТУ"

Кількість учасників проекту  300 студентів 8-ми навчальних закладів  Луцького національного технічного університету, Східноєвропейського університеті імені Лесі Українки, Волинського інституту економіки та менеджменту, Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, Луцького базового медичного коледжу, Луцького технічного коледжу ЛНТУ, Луцького педагогічного коледжу, Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

Тривалість воркшопів  півдня (45 годин) в одному навчальному закладів.

Кількість проведених вокршопів "Щеплення від плагіату"  8.

f

Воркшопи "Щеплення від плагіату" містили коротку теоретичну інформацію про плагіат, види та вид відповідальності для студентів, основи академічного письма та виконання індивідуальних і групових вправ.

f

Проведення опитування студентів І-ІІ курсів ВНЗ Луцька  було розроблено опитувальник та було опитано 2000 студентів й представлено звіт про результати опитування.

Команда проекту складалася з 6 осіб (Надія Хвищун, Юрій Фесіна, Наталія Вавдіюк, Катерина Мачульська, Ірина Вахович, Ірина Гаранчевська), які в групах по 3 особи одночасно проводили 2 воркшопи в різних навчальних закладах та опитування студентів.


СТІКЕРИ ДОБРОЧЕСНОСТІ + КОНКУРС ЕСЕ

«Стікери доброчесності» – це проект соціальної дії, що спрямований на учасників навчально-виховного процесу Луцького НТУ, метою якого є зміна їх поглядів на академічну доброчесність шляхом непрямого впливу на свідомість засобами візуалізації.

У жовтні 2016 р. було оголошено конкурс серед студентів на кращий «стікер доброчесності». Основні критерії оцінювання – оригінальний дизайн та вдалий лозунг-заклик, який спонукає до дотримання принципів академічної доброчесності (наприклад: «Даєш списувати – продаєш свої знання за безцінь!», «Будь прикладом – не бери хабарів!», «СТОП корупції в освіті!»…). По завершенню прийому конкурсних робіт працювала конкурсна група у складі членів Комісії академічної доброчесності Луцького НТУ та викладачів кафедри дизайну. Були визначені переможці (7 чол.). 17 листопада в рамках заходів, присвячених Дню студента, переможці були нагороджені дипломами та грошовими преміями. Паралельно в соцмережах було оголошено конкурс усіх прийнятих конкурсних робіт на найбільшу кількість вподобань. Переможець цього конкурсу отримав в якості нагороди грошову премію від Луцького НТУ у встановленому розмірі місячної стипендії.

f

Стікери конкурсантів, що перемогли, були надруковані (тираж – 9000 примірників) та розміщені (наклеєні) в навчальних аудиторіях та інших приміщеннях кампусу Луцького НТУ і його відокремлених структурних підрозділів (Луцький технічний коледж, Любешівський технічний коледж, Ковельський промислово-економічний коледж) напередодні зимової сесії.

Компонент з написання есе на тему академічної доброчесності був спрямований на підтримку реалізації плану дій щодо впровадження принципів академічної доброчесності у Луцькому НТУ.