Тренінг. Як навчитись керувати часом

Гнучкі навички (soft scills) забезпечують 85% успіху людини в професії. Тому розвивати їх не менш важливо, ніж опановувати знання за обраним фахом.

Розвивати навички тайм-менеджменту вчились сьогодні студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування разом з викладачами кафедри обліку і аудиту Оксаною Нужною і Наталією Тлучкевич на онлайн тренінгу на тему «Як навчитись керувати часом», організованому 08.04.2021 року експертною платформою Центр «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування Career Hub в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

Спікер заходу Наталія Дорошенко – бізнес-тренерка, авторка навчальних програм з управління та емоційного інтелекту.

Понад 60 учасників онлайн тренінгу із різних куточків нашої країни (Київ, Луцьк, Вінниця, Миколаїв, Запоріжжя, Сєвєродонецьк, Суми) разом зі спікером:

• розглядали управління часом як управління життям;
  • намагались оптимізувати використання часу;
  • вчились застосовувати техніки та інструменти тайм-менеджменту;
  • з’ясовували, чому цілі не мотивують;
  • будували колесо життєвого балансу;
  • прописували свої цілі за критеріями SMART;
  • розставляли пріоритети;
  • складали матрицю Ейзенхауера;
  • оцінювали негативний вплив поглиначів часу;
  • знайомились з інструментами управління часом.

Ціль тренінгу – розвиток навичок управління часом і особистої ефективності – досягнута!