УХВАЛА

вченої ради

від 24 вересня 2020 року

Луцького національного технічного університету

з питання «Про результати перевірок кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» усіх спеціальностей на наявність академічного плагіату»

Система внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності Луцького національного технічного університету (далі Університету) базується на основі вимог Закону України «Про освіту», ст. 25 «Про вищу освіту», стандартів вищої освіти, які передбачають, що у кваліфікаційних роботах не повинно бути академічного плагіату, фальсифікації, фабрикації та списування.

Протягом червня 2020 р. була проведена перевірка кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» усіх спеціальностей на наявність академічного плагіату. Для її здійснення на засіданнях кафедр були призначені відповідальні особи за інструментальну перевірку кваліфікаційних робіт, які виконали покладені на них обов’язки у повній мірі.

Протягом червня 2020 р. було перевірено усі кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» усіх спеціальностей, з них лише 31 роботу перевірено за другою спробою, 2 роботи  не допущено через високий відсоток плагіату.

Вчена рада ухвалила:

1.     Визнати якість кваліфікаційних робіт здобувачів за освітнім ступенем бакалавр задовільною.

2.      Здійснювати перевірку кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» на наявність академічного плагіату.

Відповідальні: завідувачі кафедр, гаранти ОП

Термін: постійно

3.     Оприлюднювати результати перевірок кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» усіх спеціальностей на наявність академічного плагіату  на офіційному сайті університету.

Відповідальні: завідувачі кафедр, гаранти ОП

Термін: постійно

4.      Звіт про виконання ухвали заслухати на засіданні вченої ради університету у вересні 2021 року.

Відповідальна: в. о. ученого секретаря доц. А. Земко

Голова вченої ради

в. о. ректора, професор                                                                П.П. Савчук

В. о. ученого секретаря,