Вебінар Управлінський облік і модель Dupont

18 березня 2021 року в рамках дисципліни «Управлінський облік» доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Тлучкевич та студенти третього курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування освітньої програми «Облік і оподаткування» взяли участь у вебінарі «Управлінський облік і модель Dupont: як управляти результатами бізнесу».

Спікери вебінару Інна Старожукова та Ігор Немировський – визнані практики впровадження управлінського обліку. В ході вебінару розглядалися питання ефективного впровадження управлінського обліку та звітності на підприємстві, застосування показників маржинального аналізу, налаштування системи бюджетного планування і звітності для оперативного прийняття управлінських рішень, управління прибутком і оборотним капіталом.

Студенти дізналися як успішно впровадити управлінський облік та уникнути помилок на практиці.