11 грудня в рамках вивчення дисципліни «Облік і оподаткування зовнішньоекономічної діяльності» проведена практична лекція для студентів спеціальності «Облік і оподаткування». Гостьовий лектор – Згоранець Олександр, випускник кафедри обліку і аудиту, а нині головний бухгалтер ТОВ «ХАВЕСТ-АГРО» розкрив студентам секрети обліку і оподаткування експортно-імпортних операцій. Відмічено, що підприємство провадить діяльність в сфері вирощування сільськогосподарської продукції, а в штаті бухгалтерії налічується 5 бухгалтерів.

Олександр ознайомив присутніх з особливостями діяльності підприємства та поділився секретами щодо:

• правил формування зовнішньоекономічного договору;
  • обліку і оподаткування експорту та імпорту товарів;
  • формування податкових накладних;
  • принципів роботи у програмі «BAS АГРО. Бухгалтерія».

Під час виступу лектор наводив практичні кейси з обліку і оподаткування експортно-імпортних операцій, чим привертав особливу увагу студентів.

Згоранець Олександр розкрив власний досвід побудови кар’єри саме в Україні та зауважив, що досягнути успіху в роботі досить просто. Головне вірити в себе і постійно навчатися, розвивати в собі підприємницьку думку.

Викладачі та студенти кафедри обліку і аудиту щиро вдячні Згоранцю Олександру за практичні лайфаки з обліку і оподаткування експортно-імпортних операцій.