Антикорупційне навчання
від лектора з Луцького НТУ

У рамках договору про довгострокову співпрацю 22 жовтня 2015 р. на запрошення Тетяни Литвиненко, директора державного закладу післядипломної освіти «Волинський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» д.е.н., проф., зав. кафедри банківської справи факультету обліку та фінансів Наталією Різник було проведено лекційне заняття в межах реалізації тематичного короткострокового семінару «Запобігання корупції у сферах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування». Учасниками семінару були державні службовці структурних та територіальних  підрозділів органів виконавчої влади Волинської області.

Наталія Різник ознайомила учасників із проблемами протидії відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом, основними етапами та ознаками відмивання грошей, здійснила класифікацію об’єктів злочину, джерел утворення брудних грошей, охарактеризувала міжнародний та вітчизняний досвід управління процесами протидії відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму.

Наталія Корецька,
заступник декана