БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЗНАНЬ,
НАВИЧОК ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Днями для студентів факультету бізнесу і факультету обліку та фінансів Луцького НТУ було проведено тематичну лекцію в рамках щорічного всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Особиста дисциплінованість, взаємоповага учасників руху та неухильне дотримання правил – все це чинники збереження здоров'я та попередження ймовірних нещасних наслідків. Детально про це студенти дізналися від кандидата технічних наук, доцента кафедри автомобілів Луцького НТУ Володимира Кищуна. Досвідчений лектор та викладач дисципліни «Безпека дорожнього руху» акцентував увагу слухачів на питанні безпеки на дорозі, привернув увагу аудиторії до проблеми травматизму та смертності на дорогах та поліпшення дорожньої безпеки.

Національна статистика свідчить, що за середнім показником кількості загиблих у ДТП наша держава займає провідне місце в Європі (приблизно 14 осіб на 100 тис.). Безпека дорожнього руху залежить не лише від якості дорожньої мережі, але й від рівня культури пересування усіма учасниками дорожнього руху. Якщо серед автолюбителів найбільше автопригод трапляється через перевищення швидкості та порушення правил маневрування, то серед пішоходів – через перехід проїзної частини вулиць у невстановлених місцях, несподівані виходи пішоходів на дорогу.

Бережіть себе, будьте уважні!

Юрій Фесіна,
заступник декана факультету бізнесу