Благодійність із різдвяним духом у Луцькому НТУ

Напередодні казкового свята – Дня Святого Миколая кафедра дизайну Луцького національного технічного університету, під керівництвом Анни Дідух та Христини Хворост, організували благодійну ярмарку «Простір різдвяних традицій».

Різноманітний різдвяні прикраси, віночки, декоровані свічки та підсвічники і фігурки виготовили власними руками студенти-дизайнери, аби допомогти вихованцям Волинського обласного спеціалізованого БД для дітей з УЦНС.

За словами однієї із організаторок ярмарки Анни Дідух, кафедра не вперше допомагає цьому закладу, адже цьогоріч на Великдень вони зі студентами уже долучалися до покращення умов перебування дітей у БД та розфарбували ігровий майданчик.

«На даний момент у будинку дитини знаходиться 33 вихованця. В ході цієї ярмарки ми плануємо зібрати певну суму коштів і закупити для них подарунки та разом зі студентами вручити їх саме 19 грудня у День Святого Миколая. Ми хочемо не лише зробити діткам приємне, але й провести з ними час, подарувати радість спілкування й уваги, яких їм іноді може бракувати», - розповідають Анна Дідух та Христина Хворост.

До слова, усі бажаючі, котрі не встигли відвідати ярмарку, можуть долучитися до благодійності, звернувшись на кафедру дизайну.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1418751074945605