БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У «ДЖЕРЕЛІ ЖИТТЯ»

15 листопада підрозділ з організації виховної роботи серед студентів Луцького НТУ на чолі з художнім керівником Сергієм Герциком та культорганізатором Ларисою Шнайдюк організували благодійний концерт у Волинському обласному молодіжному центрі реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя». Адже кому, як не інвалідам дитинства, потрібна підтримка суспільства в цей нелегкий час.

Окрім концерту, студенти Луцького НТУ та організатори акції, провели між учасниками Центру декілька конкурсів, а найталановитіші інваліди дитинства могли навіть позмагатися у вокальному конкурсі «Караоке на Джерелах Життя».

У благодійному проекті взяли участь Аня Капітула, Юрій Рябчун, Юлія Романюк та Оля Романович, а також підрозділ з організації виховної роботи серед студентів у повному складі.

Хочеться зауважити, що до цієї благодійної акції хотіли приєднатися ще безліч активних студентів, але в зв’язку з транспортними проблемами та через несприятливі погодні умови поїхати змогли не всі.

Учасники концерту були відзначені письмовими подяками від ВОМ Центр реабілітації «Джерело життя». Але для наших артистів найдорожче – це щирий сміх та чудова атмосфера, яка панувала в залі!

Сергій Герцик,
художній керівник підрозділу
з організації виховної роботи серед студентів