«БИТВА МІЗКІВ» НА ФАКУЛЬТЕТІ БІЗНЕСУ

Міжнародний день студента – це не лише черговий привід для молоді зустрітися та згадати «енки», гульки та «зальоти», але й чудова нагода самоствердитися в образі студента, відчути весь кайф від того, що ти молодий, креативний, бравий й здатний звернути гори. Саме такими критеріями оперують ті молоді люди, котрі гордо несуть звання студента факультету бізнесу. Для них студентське життя – це щоденний драйв, отримуваний від постійної мобільності та активності, зустрічі з чимось новим і невідомим, перетворення сірої буденності в яскраві сторінки прожитого життя за студентською лавкою. Навіть пятниця 13-го для них не привід, щоб сидіти дома й перейматися параскаведекатріафобією.

Тож у п’ятий день тижня 13 листопада 2015 року в модерновій аудиторії  № 203 навчально-лабораторного корпусу № 3 Луцького НТУ звучали щирий гумор помножений на гострий інтелект студентів факультету бізнесу. В цей день студенти зібралися для проведення чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг». На перший масштабний такого роду захід зібралося шість команд-учасниць. Відрадно, що студенти першого курсу активно долучилися до «битви мізків». Так, за активної участі студентів першого курсу спеціальностей «Управління персоналом» та «Економіка підприємства» було заявлено дві команди для участі в турнірі – «УП-ешечки» та «ЕП-ешки», які в першому раунді зійшлися в очному двобої. Команда «УП-ешечки», на чолі з капітаном Анастасією Федик, упевнено переграла команду Святослава Курана з рахунком 4:1.

А розпочалися інтелектуальні двобої зустріччю між командою Степана Олійника «На крок попереду» (студенти спеціальності «Менеджмент організацій» третього курсу) та найбільш «віковою» командою турніру – четвертокурсниками спеціальності «Економіка підприємства» під назвою «Команда № 1» на чолі з капітаном Олегом Савчуком. Останній, до речі, має досвід учасника чемпіонатів «Що? Де? Коли?» інтелектуального клубу Луцького НТУ. Досвід капітана, магістра гри, дозволив «Команді № 1» перемогти своїх опонентів з рахунком 3:2.

Друга гра турніру звела, волею жеребу, між собою команди «Рушійна сила» (студенти спеціальності «Економіка підприємства» другого курсу на чолі з капітаном Юлією Пустовіт) та збірну студради факультету «ФБ-ешки», очолювану головою студради Іриною Охват. Слід подякувати членам студради факультету за високий рівень організування турніру та висловити окремі слова вдячності модератору заходу – Ірині Гаранчевській. Потенційно найсильніша команда цього турніру –  «Рушійна сила», не залишила шансів для збірної студради – 7:0 на користь перших. За регламентом змагань до другого раунду вийшли переможці двобоїв та команда, яка програла з найменшим відривом від переможця на стадії першого раунду. Такою виявилася команда «На крок попереду».

У першому півфіналі зустрілися «Рушійна сила»та «Команда № 1». «Молоді» економісти з «Рушійної сили» не залишили жодної надії на перемогу свої старшим колегам по спеціальності – 4:0 на користь «Рушійної сили». В другому півфіналі турніру, оговтавшись від поразки в першому раунді, команда «На крок попереду» впевнено переграла команду «УП-ешки» з рахунком 6:0.

Фінальна «битва мізків» звела між собою команди «Рушійна сила» та «На крок попереду». Складність перших трьох запитань від Ірини Гаранчевської у фінальній грі не виявила кращого. Тож четверте питання «битви гігантів» мало досить високу вагу – 4 бали. Тривале обдумування запитання, завершилося тим, що першими сигнальну кнопку встигли натиснути гравці «На крок попереду». Вдався взнаки їх досвід від поразки у першій грі, що згуртував інтелект гравців та придав сміливості йти на ризики. Версія відповіді на запитання від Ірини Веремчук, озвучена Андрієм Ковтуном, виявилась правильною й принесла перемогу для команди майбутніх менеджерів під назвою «На крок попереду».

Кращими гравцями турніру, на думку глядачів, були визнані Ірина Веремчук (МО-31) та Ігор Машевський (ЕП-21), якимм було вручено індивідуальні нагороди. Команди-фіналісти отримали в подарунок солодощі від декана факультету Надії Хвищун.

У переддень студентського свята професорсько-викладацький склад факультету бізнесу бажає всім студентам постійно бути на крок попереду від інших й завжди залишатися рушійної силою розвитку суспільства.

Юрій Фесіна,

заступник декана факультету бізнесу