«Час, інвестований в розвиток»: у Луцькому НТУ стартувала Школа бізнесу-2019

23 лютого у стінах Луцького національного технічного університету відбулося урочисте відкриття Школи бізнесу-2019. Вже четвертий рік поспіль організатор заходу – факультет бізнесу. Проводиться за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Волинської обласної ради. Цьогоріч участь в школі беруть 136 учасників з 56 навчальних закладів Волинської, Рівненської та Львівської областей. Лозунг заходу – «Час, інвестований в розвиток».

«Сьогодні у цій залі ми вітаємо майбутніх бізнесменів, економістів, менеджерів, маркетологів, людей, які створюватимуть свій бізнес не тільки в Україні, а й закордоном, людей, які готові розвиватися, самовдосконалюватися у свої вихідні дні, аби підвищити інтелектуальний рівень – вітаємо 136 учасників Школи бізнесу Луцького НТУ – 2019!», - звернулася до присутніх декан факультету бізнесу Надія Хвищун. Потому Надія Віталіївна представила гостей заходу: ректора університету Петра Савчука, проректора з науково-педагогічної роботи Валентина Талаха та начальника відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Катерину Шкльоду.

Насамперед з вітальним словом виступив ректор Луцького НТУ, який звернув особливу увагу на сьогоднішню прогресивну молодь: «Ви зараз не сидите вдома, не байдикуєте, а реально думаєте про себе, свої можливості і свій потенціал. Наш університет може вам дати максимум знань, досвіду та інформації, що зробить вас компетентними, професійними на ринку праці. Бізнес-школа вже є нашою традицією, більше того, саме факультет бізнесу зініціював цю ідею, яку запозичили і інші факультети Луцького НТУ. Впевнений, що час, який ви проведете у стінах нашого університету, ви інвестуєте у себе. Найближчі дні з вами працюватимуть кращі з кращих науковців Луцького НТУ, люди з великим практичним досвідом». Наголосив Петро Петрович і на динамічному розвитку університету: «Якщо ви станете нашими абітурієнтами, а потому студентами, то зможете отримати якісну освіту не лише українську, але і європейську, адже у нас діють програми подвійного диплому з провідними університетами світу. Тобто ви зможете паралельно навчатися закордоном. Крім того, Студентська рада Луцького НТУ одна з найактивніших в Україні, ба більше, наш студент Віталій Сніжко очолює Студентську раду Волині».

Своєю чергою, начальник відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Катерина Шкльода змотивувала присутніх, нагадавши про головний лозунг заходу «Час, інвестований в розвиток»: «Сьогодні ви є воїнами, адже боротися за Україну можна по-різному. Можна воювати, можна волонтерити, а можна розвивати себе, навчатися, стати хорошим спеціалістом, створити прибутковий бізнес, тим самим, інвестуючи в країну. Те, що ви зараз інвестуєте в себе, і є боротьбою за нашу Україну! Тож, бажаю вам плідних днів».

Опісля Надія Хвищун розповіла учасникам про навчання та дозвілля на факультеті, ознайомила з кафедрами та їх завідувачами і, зокрема, озвучила програму Школи бізнесу-2019. Так, учасників розділили на 5 команд: бізнес-ангели, конкурентні сили, інвестиційний вектор, ринкова кон'юнктура, бюджетні марафонці. Усі вони впродовж чотирьох днів відвідуватимуть тренінги професійного спрямування, волинські підприємства та командно вирішуватимуть бізнес-кейси, які у фіналі захищатимуть. Родзинкою програми стане знайомство школярів з відомим бізнесменом-ресторатором, бізнес-тренером Романом Хорзовим у розважально-оздоровчому комплексі «Mojo Hall».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1188026464684735