ЧУДОВЕ СВЯТО ВЕСНИ
РАЗОМ ЗІ СТУДЕНТАМИ-ТУРИСТАМИ

Серед лугів село моє чудове
Там на світанні запахи медові
Теплом вітрів овіяні вони,
У цьому краї народились ми!

Студенти-туристи Луцького національного технічного університету під керівництвом старшого викладача кафедри туризму та цивільної безпеки Юлії Дащук долучилися до можливості продемонструвати свої вміння та спробувати себе в ролі організаторів-аніматорів на одному із масових заходів – святкуванні Дня села Кульчин, що відбулося 6 травня 2017 року. Саме в цей день село радо зустрічає гостей, адже до свого рідного куточка з’їжджаються люди, які тут народилися і виросли.

Наші студенти долучились до створення розважальної програми та підготували презентацію «Туристична подорож», на якій кожен охочий мав змогу перевірити свої туристичні знання.

Молодь також виготовила браслети до свята «Я люблю Кульчин», отримати який і залишити собі на згадку мав можливість кожен гість.

Студенти проявили свої здібності в ролі художників, розмальовуючи обличчя малечі. Кожен був оточений вдячними дитячими посмішками.

Свято закінчувалось, а позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав на свято села Кульчин. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією на майбутні роки для жителів села, а студенти-туристи не зупинятимуться на досягнутому й в подальшому будуть брати участь у подібних заходах.

Викладачі кафедри туризму та цивільної безпеки бажають всім міцного здоров’я, а Юлії Євгенівні – великого натхнення, аби село Кульчин і надалі процвітало та було таким дружнім, як сьогодні!

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21