ДЕЛЕГАЦІЯ СТУДЕНТІВ З НІДЕРЛАНДІВ
ВІДВІДАЛА ЛУЦЬКИЙ НТУ

5 травня студентська делегація з Королівства Нідерланди відвідала Луцький НТУ.

На Волині сімох делегатів супроводжують представники міжнародного благодійного фонду «Молодь з місією» Олександр та Альона Юхимчуки. Ініціатор зустрічі в Луцькому НТУ – професор кафедри менеджменту та маркетингу Тарас Божидарнік.

Студенти з Університету Націй, який функціонує в Амстердамі та ще в понад сотні міст світу, проходять вступний піврічний курс. У рамках цього курсу три місяці відведені для обміну власним досвідом з молоддю інших країн.

Ректор Петро Савчук розповів гостям про Луцький НТУ і які можливості відкриваються для студентів нашого вишу. Політехівці стажуються закордоном, активні у підготовці проектів та залученні коштів міжнародних організацій, стають стипендіатами фондів і урядових програм. До існуючих додаються нові спеціальності з галузей архітектури, готельно-ресторанного бізнесу, лісового господарства, середньої освіти (фізична культура і спорт). Відзначив ректор і відмінну роботу Студентської ради, яка здобуває як індивідуальні, так і командні перемоги.

«Ми хоч і молоді – нам усього 50 років, та розвиваємося динамічно. Минулоріч Луцький НТУ зайняв 2-ге місце в державі за приростом держзамовлення», – каже ректор.

Студенти з Амстердаму розповіли українським колегам про те, як і чому зробили свій життєвий вибір, поділилися досвідом здобуття освіти, пошуку роботи, відносин у колективі. Надихаючими для волинських студентів були розповіді інженера-будівельника Камеруна Джеймса Везерса та соціолога Клари Елінок Мурфі. Обоє молодих людей родом зі Штатів.

«Не робіть нічого просто так. Робіть кожну справу тільки найкраще. І хай ваша ціль визначає ваше рішення, а не позиція оточуючих», – резюмували заокеанські гості.

Галина Мартинюк