ДЕЩО З ЖИТТЯ ДОН ЖУАНА

29 жовтня 2015 року студенти факультету обліку та фінансів, а саме –групи ОА-22 на чолі з куратором Сергієм Зеленко побували у Волинському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка, де переглянули музичну комедію-буф на дві дії «Дон Жуан».

Нашу молодь важко здивувати, але це вдалося постановникам вистави «Дон Жуан». Відома комедія Жана-Батиста Мольєра набула нового звучання й нового змістового забарвлення в авторському баченні заслуженого діяча мистецтв України Петра Ластівки.

Вистава наповнена гротесковими персонажами, однак єдина насправді жива істота серед них – це сам Дон Жуан. Цей герой – не міф про жіночий ідеал усіх часів, він скоріше є уособленням наших уявлень про вільну людину. Це прояв необмеженої волі, прагнення максимально виразити себе.

Актори заворожували своєю майстерністю. І тому не дивно, що після закінчення вистави усі глядачі аплодували акторам стоячи. Перегляд театрального дійства змусив переосмислити деякі «прості істини» та не залишив байдужим жодного зі студентів-обліковців.

Радимо всім частіше відвідувати подібні заходи. Адже людина, яка хоче бути успішною, повинна щоденно над собою працювати, збагачувати свій внутрішній світ, розвивати себе духовно й культурно.

Сергій Зеленко,
доцент кафедри обліку та аудиту