ДІЛОВА ВІКТОРИНА ДЛЯ ДІЛОВИХ СТУДЕНТІВ

15 листопада в Луцькому національному технічному університеті відбулася вікторина «Чи знаєте ви що?», яку організували Центр ділового студента спільно з Волинським обласним та Луцьким міським центрами зайнятості.

Як зазначили на відкритті заходу проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук та директор обласного центру зайнятості Раїса Кучмук, така кампанія зможе активніше залучити молодь до свідомого освоєння ринку праці та вимог сучасних, прогресивних роботодавців.

«На сьогодні служба зайнятості реформується, і цей захід демонструє покращення сервісних послуг служби для молоді та роботодавців. Ми прагнемо стати ефективними посередниками на ринку праці, – зазначила Раїса Кучмук.

Начальник відділу підтримки безробітних Луцького МЦЗ Юлія Харічкова представила команди студентів: із факультету бізнесу – «Вusiness people», факультету будівництва та дизайну – «Ізітека», технологічного факультету – «Технарі». Студенти отримували завдання на тему появи нових професій, (таких як seo-оптимізатор, trend-watcher, хедхантер), історії створення та функціонування луцьких підприємств, написання резюме, проходження співбесіди з роботодавцем тощо.

Підбили підсумки змагань члени поважного журі, до якого увійшли  начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Оксана Меріда, директор Центру ділового студента Луцького НТУ Ольга Худицька, заступник комерційного директора ВПКП «Волиньспецторг» Людмила Степанян та заступник директора ПАТ «Волинь-Авто» Микита Лебедюк.

Найобізнанішою, «найділовішою» командою, а, отже, і переможцем конкурсу було визначено команду факультету бізнесу «Вusiness people», яку відзначено дипломом та подарунками від обласної служби зайнятості. Усі учасники отримали нові знання, заряд позитиву та неоціненні поради для успішної професійної реалізації.

Галина Микитюк