ДО ДІТЕЙ – З ПОСМІШКАМИ, ВИСТАВОЮ
ТА ПОДАРУНКАМИ

Ніхто більше за дітей не вірить у зимову казку. Новорічні свята починаються з таємничого Дня Андрія, і саме цього дня, 13 грудня, студенти-туристи Луцького національного технічного університету відвідали маленьких янголят у Ківерцівському спеціальному дошкільному дитячому будинку «Сонечко» та привітали їх із прийдешніми новорічними святами. На думку університетської молоді, для того, щоб робити добро для сиріт, не обов’язково мати значні фінансові статки. Адже дітлахи перед усім потребують живого та привітного ставлення до себе.

Казкові герої, у яких перевтілились наші студенти, викликали величезну кількість позитивних емоцій не тільки в дітей, але й у самих вихователів. Після невеликої концертної програми з іграми, конкурсами та призами, кожна група в дитячому будинку отримала солодкі подарунки. Адже багато хто з нас любить не тільки отримувати подарунки, але й дарувати їх. Так чому ж не подарувати дітям свято в чарівний новорічний час!

Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує. Заглянути в ті очі, які сповнені надії, сподівань, щирості, відвертості, радощів, повірте, це багато чого вартує!

Бажаємо, щоб усі добрі справи і починання наших студентів верталися їм сторицею. А малятам – рости здоровими і добрими!

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21