Луцький національний технічний університет продовжує активно розвивати співпрацю з міжнародними партнерами, надаючи своїм студентам можливості для академічної мобільності та професійного розвитку. Із яскравих прикладів успішної міжнародної співпраці стало направлення студента освітньої програми «Харчові технології» Віталія Касюка до Італії для проходження виробничої практики.

стажуваннястажуваннястажування

Завдяки угоді про співпрацю між університетом і асоціацією «ETS Associazione UCM Italy» Віталій Касюк вирушив до міста Пестум (провінція Салерно), де проходив стажування. Варто зазначити, що «ETS Associazione UCM Italy» вже не перший рік співпрацює з українськими навчальними закладами, надаючи їх студентам можливість проходити практику та обмінюватися досвідом з італійськими фахівцями. Це партнерство відкриває студентам широкі перспективи вивчення новітніх технологій у харчовій промисловості та знайомства з провідними підприємствами Європи.

стажуваннястажуваннястажування

Для Віталія цей період став не лише часом для глибокого занурення в європейську харчову індустрію, а й можливостями розвинути свої професійні навички, збагатити кругозір та ознайомитися з культурою та традиціями Італії. Така практика є хорошим кроком у формуванні успішної кар'єри в харчовій промисловості та індустрії харчування, оскільки вона дозволяє студентам навчитися працювати за сучасними стандартами та розширити свої професійні горизонти.

стажуваннястажуваннястажування

Після повернення до університету Віталій Касюк поділився своїми враженнями та досвідом зі своїми однокурсниками. Здобуті знання та практичні навички стануть вагомим поза його професійним зростанням. Він відзначив, що отримав величезний заряд натхнення для подальшого розвитку і відчув себе частиною глобальної професійної спільноти.

стажуваннястажуваннястажуваннястажування