Дружній візит делегації Луцького НТУ на Дні Науки у м. Люблін

17-18 вересня у м. Люблін (Польща) відбувся XIII Фестиваль науки, у якому взяло участь 42 наукових організації, що представили 1238 наукових проектів. У рамках заходу на стадіоні "Арена Люблін" відбувся Науковий пікнік, де представлялось 140 проектів, які популяризують науку за допомогою експериментальних дослідів.

Делегація Луцького НТУ, у складі якої були представники машинобудівного факультету, факультету екології та обліку та фінансів, а також представники факультету бізнесу: к.е.н., проф. Войтович С.Я., д.е.н., проф. Кощій О.В., к.е.н., доц. Речун О.Ю., к.т.н. доц. Ткачук В.В. мали можливість насолодитись цікавим науковим дійством. Поляки презентували свої вищі навчальні заклади, з гордістю розповідали про свої здобутки, демонстрували наукові розробки та гостинно зустрічали  виступами у національних костюмах. Даний науковий захід вразив високим рівнем організації, яскравими презентаціями та науково-технічними здобутками сусідів-науковців. Такі візити є плідними, адже це ще одна можливість поспілкуватися із закордонними колегами, долучитися до міжнародної співпраці нашого навчального закладу.

Валентина Ткачук,
к.т.н., доцент кафедри товарознавства
та експертизи в митній справі