Дистанційні технології в дії: у Луцькому НТУ відбувся онлайн-ректорат

У зв’язку із постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19» Луцький національний технічний університет перейшов на дитанційний режим роботи.

Так, 17 березня відбувся онлайн-ректорат за участів усіх членів ректорату, який провів в.о. ректора Луцького НТУ, проректор із НПР Сергій Шимчук. Зауважимо, що напередодні такий формат запровадив у дію ректор Петро Савчук. Він здійснив онлайн-спілкування з проректорами та деканами, на яких погодили такі питання: безпека, порядок взаємодії та роботи НПП та інших працівників ЗВО; організація навчально-освітньої зворотньої взаємодії в ланці студент-викладач; підготовка наказу відповідно до нового наказу МОНУ.

Отож, під час онлайн-ректорату було прийнято рішення видати наказ щодо врегулювання освітнього процесу в Луцькому НТУ, усі підпорядковані університету об’єкти перевести на особливий режим роботи, а для директорів відокремлених підрозділів провести окрему онлайн-нараду щодо узгодження форми взаємодії під час карантину.

Крім того, в.о. ректора Сергій Шимчук рекомендував усім деканам, завідувачам кафедр та керівникам відділів створити Viber-групи для комунікації з працівниками, а також налагодження дистанційної форми роботи.

Детальніше про особливості роботи Луцького НТУ під час карантинних заходів у наказі.

Інформаційний відділ Луцького НТУ