Дивлячись на дитячі посмішки та щасливі обличчя,
розумієш – воно того варте!

Мамочко, ненько, моя матусю,
Я ще маленьке, та маю душу.
Серце хутенько б'є кулачатком.
Як я – без тебе? Як я – без татка?

Не помилимося, якщо скажемо, що усі діти дитячого будинку «Малятко» в м. Луцьку постійно чекають на гостей. І 3 березня 2015 року такими гостями для них стали старший викладач та лаборант кафедри фінансів Луцького НТУ Мирослава Забедюк, Ірина Салівончик та студенти групи ФК-31.

Візитери познайомились з малятами, влаштували ігри, читання книжечок, а зовсім маленьких навчали ходити.

Дітки були раді бачити госте й. Про це свідчили їх радісні обличчя та очі, щирі посмішки, зацікавленість, захоплення та гарний настрій. Позитивні емоції пере­пов­ню­вали їх!

Гості познайомилися також і з вихователями дитячого будинку, які поділилися досвідом індивідуального підходу до виховання кожної дитини. Бесіда з ними засвідчила, що саме розуміння, добре серце, щира посмішка, лагідні слова та теплі обійми цих «других мам» – це саме те, що дозволяє діткам-сиротам відчувати себе потрібним у житті.

Час, проведений в дитбудинку, пробіг дуже швидко. Візитери залишали діток із сльозами на очах і обіцяли, що повернуться знову і не раз.

Хочеться вірити, що така традиція продовжиться і студенти стануть частими гостями в стінах цього закладу.

Мирослава Забедюк,

старший викладач кафедри фінансів