В рамках вивчення дисципліни «Економіко-статистичні методи та інформаційні технології підтримки управлінських рішень» студенти і викладачі магістратури зі спеціальності 051 Економіка 31 жовтня 2023 року прослухали цікавий спеціалізований вебінар на тему «Data analytics and artificial intelligence for manufacturing industry» (Аналітика даних і штучний інтелект для промисловості) від польської компанії, яка поширює сучасні інформаційні технології аналізу даних – StatSoft Polska Sp. zo.o, яка працює на європейському ринку.

Протягом вебінару доповідач Tomasz Demski провів огляд різних підходів і застосувань, а також надав практичні поради щодо впровадження аналітики даних і штучного інтелекту в промисловості.

ЕкономікаЕкономіка

В теперішній час дані можуть бути джерелом інновацій, економії та зростання. Однак, якщо ними належним чином керувати, не ділитися та аналізувати, це означає лише витрати.

Економіка

Різноманітні сучасні інструменти аналітики даних і штучного інтелекту допомагають удосконалити різні аспекти виробничих процесів: забезпечення та підвищення якості, оптимізацію використання енергії та ресурсів, прогнозування та запобігання збоям (прогнозне обслуговування), оптимізацію логістики та багато іншого.

Економіка

На даний час компанія StatSoft Polska Sp. zo.o. пропонує багато різноманітних інформаційних систем і технологій для проведення аналітики даних з використанням штучного інтелекту для прийняття різних рішень у промисловості.

Економіка

Вивчення можливостей широкого набору прикладних програм, зокрема, які пропонує StatSoft Polska Sp. zo.o, дозволить розширити фахові компетентності майбутніх економістів щодо використання сучасних інформаційних технологій та економіко-математичних методів і моделей для дослідження економічних та соціальних процесів, адекватних встановленим потребам дослідження.

Економіка

Дякуємо представникам компанії StatSoft Polska за цікаву і пізнавальну інформацію, яка дозволить поглибити інформаційно-аналітичні компетентності майбутніх економістів.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий