Екскурсія на філії кафедри автомобілів і транспортних технологій ПРАТ «Волинь-Авто».

11.05.2017 було проведено лабораторні роботи та екскурсію, для груп АП-31 та АПС-11, на філії кафедри автомобілів і транспортних технологій ПРАТ «Волинь-Авто».

Підприємство є сучасним автосервісом, одним з найкращих у Волинській області. Основні напрями діяльності: сервісне та гарантійне обслуговування, поточний ремонт легкових та вантажних автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва, реалізація престижних та загальнодоступних марок автомобілів, запасних частин до них, сертифікація транспортних засобів та автотоварознавча експертиза. ПРАТ «Волинь-Авто» оснащене в повній відповідності до міжнародних стандартів, є все необхідне обладнання для технічного обслуговування та поточного ремонту.

Лабораторні роботи проводились з дисципліни «Технічне обслуговування та ремонт АТЗ» на діагностичній лінії. Перелік виконаних робіт:

1.     Перевірка та визначення технічного стану гальмівної системи автомобілів;

2.     Перевірка та визначення технічного стану рульового керування та підвіски АТЗ;

3.     Діагностування систем живлення двигунів шляхом визначення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах;

4.     Перевірка та регулювання фар АТЗ.

Лабораторні роботи проводились згідно методик випробування автомобілів (ДСТУ 3649-2010 «Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання»).

Також було проведено екскурсію підприємством. Студенти ознайомились з історією, структурою, специфікою робіт та складом виробничих приміщень автосервісу.

Доцент кафедри АТТ Захарчук О.В.

Ст . гр. АП-31 Ващук П.А.