ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ-МАТЕРІАЛОЗНАВЦІВ
НА «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ»

Враховуючи тенденції сучасного життя, більшість студентів, перебуваючи ще у стінах навчального закладу реально оцінюють і шукають шляхи майбутньої професійної самореалізації після закінчення навчання і отримання диплома. Адже роки навчання в університеті плинуть досить швидко.

Не секрет, що студенти технічних спеціальностей нашого вишу як потенційне місце роботи з особливим зацікавленням розглядають підприємства міста Луцька.

Із ознайомчою метою 18 листопада 2016 року студенти академічних груп ПМ-21, ПМ-31, ПМ-41 і ІМ-41 технологічного факультету Луцького НТУ побували на підприємстві «Кромберг енд Шуберт». Супроводжували студентів куратори-тьютори Ольга Гулай і Тетяна Фурс.

ТОВ «Кромберг енд Шуберт» славиться європейськими стандартами, 100% іноземними інвестиціями з виготовлення електричних бортових кабельних систем для автомобілів. Підприємство виготовляє продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes).

Ознайомчу екскурсію заводом проводила комунікабельна і досвідчена працівниця підвідділу з підбору персоналу пані Ольга, яка з власного досвіду поділилась зі студентами важливою інформацією і корисними порадами успішного працевлаштування. З її слів, кожен, хто сюди приходить, має можливість кар’єрного росту, єдине що для цього потрібно – це терпіння, працелюбність, прагнення навчатися та професійно вдосконалюватися. Усі охочі вивчають теорію, підтверджують знання під час тестування та тиждень практикуються на лінії.

Студенти мали можливість побувати в різних відділах заводу, ознайомитися зі специфікою роботи виробничих ліній, умовами праці, оцінити злагодженість і динамічність роботи кожного підрозділу працівників і важливість ланки виконаної роботи окремого працівника, а також подумки зважити свої сили, здібності, самоорганізованість і витривалість в реальних заводських умовах.

Екскурсія залишила позитивні враження, додавши роздумів та планів на близьке майбутнє. Зокрема, йдеться про домовленість з керівництвом щодо можливості проходження студентами-матеріалознавцями практики на базі цього підприємства.

Студенти та викладачі кафедри матеріалознавства Луцького НТУ висловлюють щиру вдячність керівництву та працівникам «Кромберг енд Шуберт» за надану можливість відвідати підприємство і ознайомитися з його виробництвом.

Тетяна Фурс,
 доцент кафедри матеріалознавства