Екскурсія студентів на завод «Мотор»

Вимоги роботодавців до підготовки майбутніх фахівців машинобудівного факультету постійно зростають. Тому викладачі кафедри обладнання лісового комплексу та теорії механізмів машин з метою поглибленого вивчення дисциплін та базових конструкцій тракторів і автомобілів проводять екскурсії для студентів на провідних підприємствах машинобудування. Такий підхід організації навчального процесу є найбільш доцільним в підготовці майбутніх фахівців.

9 грудня на заводі «Мотор» проводилася екскурсія для студентів напряму підготовки «Машинобудування», академічної групи М-44 та ОЛК-51 з метою вивчення роботи підприємства та кращого засвоєння отриманих теоретичних знань з таких дисциплін як «Трактори і автомобілі», «Паливно-мастильні матеріали», «Технічна експлуатація ОЛК» та «Організація і технологія ремонту ОЛК».

В результаті студенти отримали незабутні враження та практичні знання, що є хорошою запорукою продовження навчання. Після екскурсії студенти не приховували своїх позитивних та вдячних емоцій для призначеного керівництвом заводу екскурсовода.

Леонід Дацюк,
кафедра обладнання лісового комплексу