Екскурсійний сезон відкрито: як студенти ЛНТУ знайомлять молодь з Луцьком

У навчальному процесі теорія і практика мають бути нерозривні. А якщо мова йде про світ подорожей, то обійтися без екскурсій, пізнання нового і незвіданого просто неможливо.

Саме тому у перші дні навчання студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» провели незабутню екскурсію, відвідавши стару частину міста Луцька.

Організація студентських подорожей та набуття практичних навичок ведення екскурсій вже протягом багатьох років є неодмінною складовою навчального процесу кафедри. Вересневий день нового навчального року не став винятком, адже ознайомчу екскурсію визначними місцями Древнього Лучеська провів для молоді студент третього курсу спеціальності «Туризм» Луцького НТУ Дмитро Батейко, під керівництвом завідувача кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Луцького НТУ Людмили Матвійчук.

Нові знання про історію власного міста, основні завдання екскурсовода, особливості організації туристичної групи, техніка проведення екскурсій – це лише невеликий перелік знань, які отримали студенти на додачу до чудових і незабутніх вражень від заходу.

Попереду нові подорожі і маршрути, які студентство вже сьогодні вчиться організовувати і презентувати самостійно. Подібна робота приносить свої плоди та хороші результати, адже випускники кафедри успішно здійснюють професійну діяльність в туристичних агентствах, закладах сфери гостинності, розвивають власний бізнес на теренах Волині та України.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи