Перейти до основного вмісту

Емоційний інтелект та управління командою: в ЛНТУ стартували тренінги українсько-польського проекту

Давно налаштована співпраця Луцького національного технічного університету та Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ дедалі більше посилюється. Особливо приємно, коли реалізація спільних транскордонних проектів залучає нових учасників та партнерів, приносить користь фахівцям різних сфер діяльності і насичує новими знаннями і навичками.

Саме так відбувається і нині, адже відсьогодні стартували тематичні тренінги та навчання для працівників митної та прикордонної служб України. Для них навчання з міжособистісних та соціальних навичок проводить тренер професор Яцек Собек (Польща, Люблінський католицький університет Івана Павла II).


Тренінги відбуваються у рамках проекту «Співпраця університетів для підтримки розвитку безпеки і кризового управління Люблінського і Луцького транскордонних регіонів». Його метою є посилення взаємодії обох регіонів, підвищення ефективності перевірок на кордонах, шляхом підняття компетентності та кваліфікації працівників польсько-українських прикордонних та митних служб, а також отримання та поширення комплексної інформації в галузі управління кордонами.

За словами менеджера проекту, професора ЛНТУ Олени Ковальчук, через карантинні обмеження транскордонний проект не був завершений вчасно, а тому продовжується дотепер і його учасники мають чудову нагоду зустрітися та прослухати лекції, збагатитися знаннями про особистісний розвиток.

«Я особисто була на цих лекціях і тренуваннях та залишилася захоплена ними, адже це знання, які сприяють особистісному зростанню, пізнанню себе та людей навколо. Сподіваюся, що ці знання стануть вам у нагоді як у професії, так і в спілкуванні у повсякденному житті і дадуть цінний життєвий багаж», - звернулася до слухачів тренінгу Олена Ковальчук.

Із вітальним словом до учасників заходу та проектної команди звернулася проректор з НПР та партнерства ЛНТУ Надія Ковальчук. Вона зазначила, що часто людям бракує часу на саморозвиток, однак, завдяки проекту співпраці двох університетів, люди отримують можливість продуктивно і цікаво провести час, отримуючи нові знання.

«Ми живемо у світі, де кожного дня щось змінюється і це призводить до певного роду емоцій, спілкуємося з різними людьми і переживаємо різні ситуації на роботі, тому емоційний інтелект – це те, що треба розвивати. Впевнена, що дні тренінгів будуть дуже насиченими, ви проведете їх продуктивно і використаєте цей час для себе і власного розвитку», - додала проректор.

Розпочинаючи заняття, Яцек Собек коротко розповів про себе та закликав учасників заходу поділитися інформацією про їхню професійну діяльність, про мрії, те, чим вони пишаються в особистому чи професійному житті, як проводять вільний час тощо. У вільній формі спілкування, подекуди з жартами, учасники заходу налаштували дружній взаємний зв'язок і власне так почали вивчати емоційний інтелект та особливості прагнення до результатів.

Загалом же, тренінги триватимуть впродовж чотирьох днів, під час яких тренер розкаже слухачам про емоційний контроль та подолання стресу, управління командою та організацію власної роботи тощо.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції