Голівудська вечірка та шедеври на мольбертах: у Луцькому НТУ обрали Міс та Містера ФБД 2018

У Луцькому національному технічному університеті вкотре відбулося свято краси, розуму, грації та мужності. Цього разу воно було по особливому мистецьким та неординарним, адже за перемогу у конкурсі «Міс та Містер» боролися студенти найбільш творчого факультету – будівництва та дизайну.

Відтак, вечір мав свою особливу тематику: «Голлівудська вечірка».

«Життя – це кінофільм, а люди в ньому актори. Уявіть, що ми з вами актори, можливо хтось із вас виконує головну роль. Який це буде фільм? Вампірська сага, історія кохання, яка триватиме нескінченну кількість серій, а можливо це комедія чи пригодницький фільм? Ти сам обираєш свій сюжет та свою роль. Ми пропонуємо вам стати частиною нашої історії, історії про 10 сміливих людей, які не побоялися поглянути своєму страху в обличчя і поборотися за перемогу у запеклому протистоянні», - зазначили ведучі вечора Роман Мельник та Софія Ляшук.

Оцінювали мужність та красу, витонченість та грацію учасників битви за звання «Міс та Містер ФБД 2018» високоповажне журі. Серед них, декан ФБД Олександр Бондарський, Міс ФБД, володарка титулу «Міс оригінальність - 2017» Переходько Анастасія, «Король Луцького НТУ – 2018» Олександр Симончук, президент ГО Об’єднання жінок за кермом «Я.Водійка» Тетяна Могилецька, засновник студії дизайну «De Style» і будівельно-ремонтної компанії «Home DeLuxe» Сергій Хомик та заступник голови Студентської ради, кращий студент Луцького НТУ Владислав Ільчук.

Для того, аби показати себе та свої таланти у «всій красі», десятці конкурсантів довелося попітніти у чотирьох конкурсах. Перший вихід учасників був стилізований і кожна із пар повинна була продемонструвати образ літературного або кіно героя. Фантазії учасникам не бракувало, тож і представили вони Ромео та Джульєтту, Містера та Місіс Сміт, Сіда та Ненсі, Боні та Клайда, а також Розу й Джека із «Титаніка». Наступний конкурс передбачав відео представлення кожного учасника, в якому хлопці та дівчата повинні були якомога креативніше та детальніше розповісти про себе, свої захоплення та хобі.

В інтелектуальному конкурсі не обійшлося без жартів і неординарних відповідей на запитання. Так, учасники переконували, чому саме вони мають стати переможцями, або ж уявляли, що скажуть своїм глядачам, при врученні «Оскара» чи навіть обирали зірку з Голівуда, з ким найбільше прагнули познайомитися і чому.

Наступний конкурс був чи не найцікавіший, бо ж кому не кортить побачити таланти та творчі здібності учасників, котрі змагаються за звання кращих на факультеті. Студентам ФБД і справді було чим подивувати глядачів, бо вони вправно витанцьовували, співали, декламували поезії та просто на сцені створювали художні шедеври у різних техніках.

Зважаючи на величезне прагнення до перемоги, неабиякі зусилля та наполегливість конкурсантів, члени журі не скупилися на оцінки, а отож підсумувавши результати були готові озвучити свій «вирок». Втім, аби протримати інтригу до останнього, ведучі свята потягнули час і розіграли подарунки для присутніх у залі. Це, зокрема сертифікати від спонсорів вечірки та постійних партнерів студентського профкому і студради Луцького НТУ. Не менш цінними для переможців лотереї стали подарунки від декана ФБД Олександра Бондарського, а саме додаткові бали до заліків та екзаменів.

Феєричним завершенням вечора став вихід конкурсантів у вечірніх вбраннях. І хлопці і дівчата набули чарівного, вишуканого вигляду, бо ж у сукнях та костюмах перетворилися на справжніх принців та принцес, що крокують червоною доріжкою.

Перед омріяною миттю оголошення переможців до слова запросили декана ФБД Олександра Бондарського, який подякував студентам за організацію свята, за їхню активність і бажання робити такі чудові вечори:

«У нас на факультеті завжди класно, весело, драйвово, панує потужна енергетика. Хочу усіх привітати зі святом, думаю, що ніхто не пошкодував, що прийшов сьогодні у цей зал і підтримав своїх одногрупників та друзів. Ті, хто був сьогодні на сцені – унікальні. Це сміливий крок, бо не кожен може вийти на сцену і так впевнено себе почувати. Дякую усім учасникам, ви всі молодці».

Своєю чергою, привітали учасників цьогорічного конкурсу голова студради факультету Тетяна Сокур, Король Луцького НТУ Олександр Симончук та «Міс оригінальність - 2017» Переходько Анастасія.

Отож, за результатами оцінювання, звання «Містер глядацьких симпатій» дістав Ілля Хамаза, а «Міс глядацьких симпатій» Валерія Маркевич. Вони ж отримали і титули «Містер талант» та «Міс чарівність». Титул «Міс Талант» здобула Вікторія Собіпан, а «Міс Стиль» - Анастасія Клекотюк. Звання «Містер Мужність» заслужив Дмитро Савчук, а «Містер Шарм» - Богдан Луценко. Звання «Віце Міс ФБД» та «Віце Містер ФБД» здобули Ірина Мартинюк та Владислав Шандрук, натомість титул «Міс ФБД» та «Містер ФБД» отримали Цвид Оксана та Оленчук Владислав.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1132237626930286

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ