«ІНШОМОВНА КОМУНІКАТИВНА КУЛЬТУРА:
СПЕЦИФІКА, ТРАДИЦІЇ, ІННОВАЦІЇ»

Таку назву отримала чергова міжвузівська науково-практична конференція, яку організувала й провела кафедра іноземних мов Луцького національного технічного університету 27 квітня 2017 року.

Захід виявився настільки цікавим та неординарним, що зібрав у тісному колі освітян з різних навчальних закладів України: Національний університет «Острозька академія», Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені Всеволода Лазаряна, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Рівненський державний гуманітарний університет, Університет державної фіскальної служби України, Запорізький національний університет, Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету, Луцький педагогічний коледж, Ківерцівський медичний коледж.

Жвава бесіда, а подекуди й гучна полеміка, що велася одразу чотирма мовами – українською, англійською, німецькою, польською – засвідчили, що інтерес до комунікації в усіх її проявах, а надто у філософсько-педагогічному аспекті, надзвичайно великий. І чимала заслуга у тому організаторів дійства. Вони доклали немало зусиль, щоби напрями роботи конференції не були вузькопрофільними, а вражали насамперед креативом і новизною. Ось перелік лише деяких:

1. Психолінгвістичні аспекти міжкультурної комунікації.

2. Лінгвокультурологічна інтерпретація тексту.

3. Професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції.

4. Інноваційні педагогічні технології у формуванні комунікативної компетентності студентів.

5. Філософські, соціокультурні та економічні проблеми змісту й організації навчального процесу.

Академічності заходу додало й те, що усі, хто побажав текстово оформити власні наукові доробки, отримали їх в окремому збірнику. Тож, шановні колеги, кафедра іноземних мов Луцького національного технічного університету дякує усім вам, освітянам, за участь у конференції і щиро сподівається на подальшу тривалу та змістовну співпрацю.

Віта Стернічук,
доцент кафедри іноземних мов