Перейти до основного вмісту

Співпрацю з університетом INTI International University (Малайзія) Луцький національний технічний університет розпочав з грудня 2021 року, коли під час офіційного підписання меморандуму про співпрацю (онлайн) між закладами було досягнуто домовленостей про викладання курсів вивчення англійської мови, про спільні дослідницькі проекти, про запрошення викладачів як Visiting Professor і не тільки.

Проте повномасштабне вторгнення росії на територію України у лютому 2022 році певним чином зупинило розвиток офлайн співпраці між університетами.

МалайзіяМалайзія

У 2022 році були організовані лише курси підготовки до міжнародного тесту з англійської мови IELTS. Навчання, запроваджене університетом INTI, передбачало безкоштовну основу для перших ста зареєстрованих учасників з різних куточків світу. Безкоштовну можливість здобути нові знання та навички отримали й студенти та викладачі ЛНТУ.

Детальніше тут: https://lntu.edu.ua/uk/media/novi-znayomstva-navychky-ta-perspektyvy-pr…

Однак керівництво обох університетів впевнене в ефективності спільної роботи. Тому у вересні 2023 року, на запрошення INTI International University, ректор ЛНТУ Ірина Вахович та перший проректор Надія Ковальчук взяли участь в Visiting Scholar, серед учасників якого були представники університетів з Індонезії, Вʼєтнаму, Мальдів, Індії, Королівства Бахрейн.

МалайзіяМалайзія

Під час тижневого стажування, на зустрічах з керівництвом факультетів та студентами неодноразово було наголошено про широкомасштабне вторгнення росії на територію України, наша делегація багато розповідала про Україну та боротьбу українського народу із агресором.

Крім того, взяли участь в Міжнародній конференції «6th International Conference on Innovation and Technopreneurship 2023 (ICIT 2023).

За результатами стажування були прийняті рішення про:

  продовження  викладання курсу англійської мови онлайн професорами Міжнародного університету INTI для студентів, а також викладачів;

  про проведення спільних наукових досліджень та отримання фінансування публікацій в журналах, що входять до науково-метричної бази Scopus;

  про запрошення за програмою Visiting Professor 10 представників від кожного університету;

  про спільні програми PhD між INTI International University та ЛНТУ.

МалайзіяМалайзіяМалайзіяМалайзія

Також ректором Іриною Вахович була окреслена співпраця з Ahlia University, Bahrain. Науковці ЛНТУ отримують нові можливості для публікації результатів наукових досліджень в журналах, що входять до бази Scopus.

Перебуваючи за програмою Visiting Scholar в університеті, звичайно, неможливо не подивитись столицю Малайзії Куалу-Лумпур, відчути особливості азійської кухні та традицій, відвідати історичні та культурні місця.

Дякуємо за теплий прийом і сподіваємося на посилення дружніх відносин та ефективної співпраці.

МалайзіяМалайзіяМалайзіяМалайзіяМалайзіяМалайзія