IT SKILL UP: у Луцькому НТУ потужні курси для студентів

Луцький НТУ дає можливість своїм студентам хорошу освіту, а також отримати шанс на високооплачуване працевлаштування через співпрацю із стейкхолдерами. Так, днями представники двох компаній, що займаються розробкою програмного забезпечення Костянтин Кондіус, Team Lead «Zoolatech» та Тарас Пашкевич, Solution Architect в «Tangibly» провели для студентів факультету КІТ перший із серії практикумів з вивчення і покращення практичних навичок програмної інженерії та командної роботи.  Такий курс триватиме близько півроку з урахуванням графіку студентів (наприклад, пауза на сессію).

Як зазначають організатори навчання, взяти участь в навчанні можуть усі охочі: на першому курсі вивчення матеріалу починається із азів.

«Ми надаємо усі необхідні матеріали, даємо завдання (всім майже однакове), тож для успішного його виконання потрібно лише бажання, наполеглевість та вміння ставити запитання. На перший курс прийшло близько 20 студентів, але виконали завдання першого тижня лише 8 чоловік - так і відбувається "відбір" - до кінця дойдуть лише вмотивовані», - зазначає один із ІТ-тренерів Тарас Пашкевич.

«На цьому занятті ми рев’ювимо невеликі домашні завдання, які студенти робили протягом на вихідних або протягом тижня, даємо практичні поради по написанню коду, приводимо приклади з комерційних проектів. На основі фідбеку студенти дороблять ці завдання під нашим наглядом. У всіх однакове завдання, але кожен робить його по різному - "правильного" рішення немає. На занятті  ми також розповідаємо і демонструємо як писати юніт тести, а в кінці буде практичне завдання - написати тести для виконаного завдання», - розповідає Тарас.

Про важливість такої співпраці для ЛНТУ, а також перспективи працевлаштування студентів розповідає декан ФКІТ Інна Кондіус:

«Нам надзвичайно приємно мати таких потужних партнерів, які не лише теоретично допомагають нам вдосконалювати освітні програми, а й безпосередньо беруть участь у підвищенні рівню конкурентності наших студентів на ринку праці.

Стратегія нашого університету і факультету, зокрема, полягає у тому, що наша найкраща реклама і найвища оцінка нашої діяльності – це успішні випускники. Вони приходять до нас здобути  професійні навички, тому головна мета нашого закладу – працевлаштування наших студентів, а в ідеалі – поєднання навчання та підробітку в рамках спеціальності».

Особливісь навчання полягає у тому, що по завершенню курсів студенти отримають індивідуальну курсову роботу - ті, хто впораються, отримають запрошення на оплачуване 3-місячне стажування в ІТ-компанії, при успішному прохожденні якого їм буде запропонована позиція junior software enginee.

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...