Кадрові зміни і виконання цільових програм, - у Луцькому НТУ засідання Вченої ради

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося планове засідання Вченої ради, під головуванням ректора Петра Савчука.

Розпочалося засідання із приємної місії – вручення відзнак та атестатів науковцям університету. Зокрема, відповідну відзнаку було вручено доктору технічних наук, професору Віктору Марчуку, якому нещодавно Указом Президента України було присвоєне почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України». Крім того, Петро Савчук вручив атестати доцентів кафедри ІПЗ Юлії Повстяній, кафедри прикладної механіки Віктору Сичуку, кафедри комп'ютерної інженерії та кібербезпеки Світлані Лавренчук та кафедри обліку і аудиту Катерині Нагірській.

Загалом на розгляд членів Вченої ради було винесено вісім питань та 9 – «Різне». Перше з них стосувалося кадрових змін, зокрема обрання на посаду завідувача кафедри дизайну Наталії Скляренко; завідувача кафедри права Яни Ленгер;  завідувача кафедри комп’ютерних наук Юрія Тулашвілі; завідувача кафедри інженерії програмного забезпечення Наталії Ліщини; завідувача кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій Віталія Кабака. До того ж, було розглянуто кандидатури на посаду директора бібліотеки Світлани Бакуменко, на посаду професора кафедри будівництва та цивільної інженерії Олександра Андрійчука; на посаду професора кафедри фінансів, банківської справи і страхування Олени Кузьмак; на посаду доцента кафедри української та іноземної лінгвістики Юлії Літкович; та на посаду доцента кафедри автомобілів і транспортних технологій Валентина Придюка.

Водночас Вченою радою було розглянуте питання про присвоєння вченого звання професора кафедри права Валентину Вісину; доцента кафедри електроніки та телекомунікацій Йосипу Селепині; доцента кафедри електроніки та телекомунікацій Станіславу Приступі; доцента кафедри маркетингу Ірині Лорві.

Після заслуховування біографічних даних усіх кандидатів та їхніх стратегій наукової діяльності, члени Вченої ради взяли участь у таємному голосуванні, за результатами якого більшістю голосів підтримали усі кандидатури.

Згодом начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко доповіла про перейменування відділу на «Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами», що зумовлене ліцензійними вимогами та особливостями діяльності підрозділу.

Своєю чергою, про стан правової роботи та заходи зі зміцнення законності в університеті доповів в.о. начальника юридичного відділу Руслан Кириченко. Згідно з озвученою інформацією, Вчена рада відзначила правову роботу в університеті як таку, що здійснюється на належному рівні та відповідно до вимог чинного законодавства.

Про виконання цільової програми перспективного розвитку інфраструктури та реформування організації господарської діяльності Луцького НТУ на 2015-2020 роки розповів проректор із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Луцького НТУ Андрій Щерба.

Натомість проректор з НПР Сергій Шимчук озвучив інформацію щодо виконання ухвали з питань: роботи та перспектив розвитку технологічного факультету; звіту директора ТК про діяльність коледжу та перспективи розвитку; наукової роботи студентів та підсумки організації і проведення студентських олімпіад та наукових конкурсів.

Насамкінець члени Вченої розглянули питання «Різне», а саме: положення про протидію та запобігання плагіату у Луцькому НТУ; положення по відділ забезпечення якості освіти та неперервного навчання; політики забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти; положення про навчально-методичну раду Луцького НТУ; положення про освітні програми у Луцькому НТУ. Крім того, присутні погодили низку рекомендацій до друку, індивідуальних планів робіт та тем дисертаційних досліджень.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: