КАФЕДРА ДИЗАЙНУ ЛУЦЬКОГО НТУ
ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ-ВИСТАВКИ

До «Дня захисника України» кафедра дизайну організувала конкурс-виставку художніх робіт. Керівники виставки Анна Дідух та Марія Єфімова відібрали до участі в конкурсі роботи, виконані студентами І, ІІІ та V курсу кафедри дизайну Луцького НТУ.

Про конкурс наші дизайнери дізналися на початку осені, тож для роботи над завданням залишалося дуже мало часу і слід було поспішати.

Над творами на тему «Україна» працювали студенти І та V курсу. Вони відрізняються технікою та розміром робіт. І курс представив декоративний розпис на шклі оформлені рамками А4 формату, а V курс продемонстрував декоративне панно формату А1. Над темою «Плакат в підтримку бійців України» працювали ІІІ та V курси, їхні роботи були виконані в стилі «Рop-art» але на різних форматах.

Із усіх студентських робіт, виконаних на дві теми конкурсу, викладацьким колективом кафедри дизайну було відібрано найкращих, які й будуть нагороджуватися на концерті до «Дня студента» в Луцькому НТУ.

Організація заходу досить клопітка, але дуже цікава робота, а результати конкурсу – завжди є справжнім сюрпризом для усіх. Найскладнішим завданням виявилося оцінювання робіт, й не дивлячись на те, що всі роботи були цікавими і виконаними на високому рівні, комісії слід було відібрати кращі з кращих.

На конкурс надійшло 62 роботи від учасників кафедри дизайну, а компетентне журі конкурсу відібрало 13 найкращих творів виставки. Конкурсні роботи оцінювали доцент кафедри дизайну Наталія Скляренко, заступник декана факультету будівництва та дизайну Ольга Приступа, асистент кафедри дизайну Марія Єфімова, асистент кафедри дизайну Руслан Чугай та асистент кафедри дизайну Анна Дідух.

Оцінка студентських художніх робіт проводиться за чотирьома групами.

I група

І місце – Вотякова Євгенія, група Д-11, робота «Україна»

І місце – Ільчук Владислав, група Д-11, робота «Україна»

ІІ місце – Штандер Олена, група Д-11, робота «Україна»

ІІІ місце – Костюшко Марія, група Д-11, робота «Україна»

II група

І місце – Романюк Іванна, група Д-31,
робота «Об’єднаймося, ж брати мої»

ІІ місце – Кондрацький Сергій, група Д-31,
робота «Як той лелека Україна-мати. В долонях Ваших теплих і міцних»

ІІІ місце – Іщук Михайло, група Д-31,
робота «Хоробрим історія належить»

III група

І місце – Шульган Іванна, група Д-51, робота «Україна»

ІІ місце – Жук Ольга, група Дм-51, робота «Україна»

ІІІ місце – Музика Наталія, група Дм-51, робота «Україна»

IV група

І місце – Гутовська Юлія, група Дм-51,
робота «Козацький дух у нас в крові!»

ІІ місце – Жук Ольга, група Дм-51, робота «Україна – це моя сім’я»

ІІІ місце – Шульган Іванна, група Д-51, робота «Без Батьківщини немає і нас!»

Анна Дідух,
асистент кафедри дизайну