Кафедра Луцького НТУ «розсудила» учасників «КомерцФесту»

30 листопада 2018 року викладачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі факультету бізнесу Луцького НТУ доценти  Оксана Речун та Олег Шегинський взяли участь у роботі журі VII Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «КомерцФест», який відбувся у Коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.

У змаганні взяли участь 6 команд: «Тек-Тонік» (Торговельно-економічний коледж Київського національного торгово-економічного університету); «3Д» (Черкаський комерційний технікум); «Чернівецькі підприємці» (Чернівецький державний комерційний технікум); «НТФ Волинь» (Волинський коледж Національного університету харчових технологій); «КООП-ЕЛІТ» (Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно-економічного університету) та «Волинські козаки» (Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки).

Свої професійні навики, креативність ідей та прогресивність поглядів студенти демонстрували у п'яти конкурсах.

Фестиваль пройшов у дружній та товариській атмосфері.

Отже, за підсумками журі, переможцями у таких номінаціях стали:
- «Професійні, креативні, прогресивні» –
  «Тек-Тонік»;
- «Кращі товарознавці продовольчих товарів» – «КООП-ЕЛІТ»;
- «Кращі товарознавці непродовольчих товарів» – «Волинські козаки»
«Мистецтво менеджменту» – «3Д»;
- «Фахівці торгівельної справи» – «НТФ Волинь»;
- «Творчий підхід та сучасний стиль торгівельної діяльності» – «Чернівецькі підприємці».

Учасникам бажаємо успіхів та перемог у подальших конкурсах. Керівництву та організаторам КТБП СНУ ім. Лесі Українки дякуємо за запрошення.