Кафедрі філософії, політології та права
30 років!

4 грудня 2015 року кафедрою філософії, політології та права з нагоди 30-річчя кафедри філософії, політології та права було проведено студентську Інтернет-конференцію «Життєдіяльність людини: філософські, політико-правові та соціальні аспекти». У роботі конференції взяли участь студенти факультету обліку та фінансів, факультету бізнесу, машинобудівного факультету, факультету екології та приладоенегретичних систем. До роботи долучилися й студенти інших ВНЗ Луцька, а саме, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

Робота відбувалася за секціями: «Філософські аспекти людського буття: осмислення, проблеми та перспективи», «Політичне життя суспільства: реалії та перспективи», «Правова освіта та правова культура як засади громадянського суспільства», «Вища освіта в Україні перед викликами часу».

У ході Інтернет-конференції було обговорено питання історико-філософського розвитку, онтологічних проблем людського буття, проблеми політичного розвитку України та питання світової політики, приділено значну увагу  проблемам правової освіти та правової культури, висвітлено особливості розвитку вищої освіти України. За результатами конференції буде видано збірник тез.

Оксана Сільвестрова,
доцент кафедри філософії,