Керівництво ЛНТУ – на урочистостях з нагоди Дня міста Луцька!

Сьогодні наше славетне місто Луцьк відзначає 936-ту річницю свого заснування, гуртуючи мешканців у єдиному дружньому колі. Тисячі містян вийшли на головну площу Луцька, аби спільно відсвяткувати знаменну дату і привітати рідне місто.

Доєдналися до святкування і представники адміністрації Луцького національного технічного університету, на чолі із ректором Іриною Вахович.
Зокрема, керівництво університету взяло участь в урочистій академії з нагоди Дня міста та побували на врученні відзнак «Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади». Крім того, представники ЛНТУ оглянули святковий ярмарок, галерею просто неба та низку мистецьких проектів, а також долучилися до загальноміських акцій та святкової концертної програми.

Відділ іміджу та промоції