«Хто зверху» - по студентськи: у Луцькому НТУ відтворили аналог відомого шоу

Студенти Луцького національного технічного університету влаштували справжній батл між дівчатами та хлопцями, аби все ж відповісти на довічне питання: «Хто кращий: хлопці чи дівчата». Так, в рамках відзначення тижня факультету екології, туризму та електроінженерії Луцького НТУ й з нагоди 20-річчя ФЕТЕ, студенти відтворили аналог популярного телешоу «Хто зверху».

Позмагатися у запеклій боротьбі вирішили 4 відчайдушних хлопців та стільки ж прекрасних дівчат. У ролі справедливого журі виступили викладачі ФЕТЕ та декан Владислав Волинець.

Отож, спраглим до перемоги юнакам і юнкам довелося помізкувати над складними питаннями на кшталт: «Що дівчат дратує більше: стрілка на колготах чи зламаний ніготь?», «Що швидше обере хлопець: комп’ютерну гру чи футбол із друзями?». Потому учасники гри позмагалися у раунді «Збери слово». Усі члени команди отримали літери і разом повинні були зібрати слово, відповідаючи на питання суперників. На виконання цього завдання було надано лишень 90 секунд. Неабияк завів учасників шоу та її глядачів конкурс «Хто я». У його ході один представник команди повинен був вгадати, хто або що зображене на фото позаду нього, а допомогти у цьому мали б підказки колег у вигляді лише слів «Так» чи «Ні».

У перервах між конкурсами дівчата й хлопці випробували себе на інтуїцію та логіку, відповідаючи на бонусні запитання, наприклад: «Скільки відсотків хлопців відмовляються від футболу заради домашнього завдання?» або ж «Скільки відсотків дівчат готові посваритися з батьками заради свого хлопця?».

Ще один конкурс передбачав визначення, хто з учасників жіночої чи чоловічної команди є найбільш популярним. Так, по черзі команди мали виставити в ряд учасників-конкурентів, відповідно до кількості їх підписників в Інстаграмі. За правильний «рейтинг», учасники отримували додаткові бали. Згодом команди позмагалися в ерудиції, адже повинні були якомога швидше підтвердити або заперечити зачитані твердження.

Повеселив учасників змагань конкурс «Вгадай пісню», а спірні моменти оцінювання вирішив батл «Дивоглядки». Ще більше емоцій викликало завдання «Обмін ролями». Згідно з його правилами за 90 секунд хлопці по черзі мали вправно покрутити обруч, а дівчата набити ногою м’яча. Варто зазначити, обидві команди успішно впоралися з «не своїми» завданнями.

І хоча рейтинги обох команд суттєво не відрізнялися впродовж гри й кількість балів коливалася від переможної цифри то в дівчат то у хлопців, все ж, перемогу вдалося здобути прекрасним представницям людства, а у даному випадку факультету екології, туризму та електроінженерії. З чим вітаємо дівчат ФЕТЕ та бажаємо нових перемог та яскравих емоцій!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1203012999852748