«Клуб любителів поезії»
відзначили на міському рівні

25 жовтня в приміщенні Палацу учнівської молоді відбувся І Міський конкурс поезії «Літературне гроно». Протягом більше п’яти годин звучала лірична і патріотична поезія, кращі зразки прози та гумористичні твори у виконанні талановитої молоді нашого міста.

Активну участь у конкурсі взяв «Клуб любителів поезії» Луцького НТУ, керівником якого є Тетяна Холковська. Схвальну подяку від журі отримала вихованка клубу Анна Климовець.

В інтервю Волинському телебаченню Тетяна Холковська наголосила, що творче та патріотичне виховання особистості починається з дитинства і має бути свідомим, бажаним процесом для дитини. І головне не в зовнішніх, хоч і прекрасних атрибутах – вишиванці, прикладеній руці до серця під час виконання гімну. Найважливіше – у внутрішній, щиросердній любові до українського мистецтва, традицій, у пошануванні національної історії та вдосконаленні українського сьогодення, у прагненні ділитися патріотичними почуттями з оточуючими.

Після завершення дійства зявилось чимало охочих узяти участь у конкурсі наступного року.

Лариса Шнайдюк,
культорганізатор підрозділу з організації