Книга – кращий подарунок!
ЕКСКУРСІЯ ДО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДРУКАРНІ

Кожен з нас знайомий з запахом свіжих газет, журналів, книг, з запахом друкарської фарби. Але багато хто, напевно, і не уявляє як виглядає в реальності технологічнийй процес виготовлення друкованих видань. Щоб побачити, як народжується новий номер газети, студенти факультету бізнесу 19 листопада відвідали ПрАТ «Волинська обласна друкарня» разом з доцентом кафедри менеджменту та маркетингу Нелею Герасимяк та доцентом кафедри економіки та підприємництва Юлією Волинчук.

ПрАТ «Волинська обласна друкарня» на ринку поліграфії з 1939 року. На сьогодні це потужний видавничо-поліграфічний комплекс, один з найбільших в Україні, який складається з друкарні, видавництва і мережі роздрібної торгівлі. Друкарня пропонує широкий спектр поліграфічних послуг – від друку листівок до виготовлення книжок. У складі друкарні працюють додрукарський відділ, відділ оперативної поліграфії, цех ротаційного друку газет, цех офсетного друку повнокольорової продукції, цех післядрукарської обробки, відділ тари та упаковки. Завдяки сучасній технологічній базі та кваліфікації працівників, всі роботи виконуються на високому професійному рівні, а якість продукції гарантована.

Екскурсію друкарнею, на якій друкується найпопулярніші щоденні видання, провела менеджер з навчання та розвитку Волинської обласної друкарні Анна Тріль. У друкарні екскурсанти мали змогу побачити, який великий шлях проходить поліграфічне видання перед тим, як потрапити на полиці магазинів чи газетних кіосків. Студентам детально й доступно розповіли про всі етапи створення поліграфічного видання з моменту потрапляння його до друкарні й до миті виходу продукту в широкий світ. Було цікаво спостерігали, як з великих рулонів звичайного білого паперу, який проходив шлях через складні друкарські станки з фарбою, виходить свіжий номер журналу «Delux».

Екскурсія на сучасне, успішне, високотехнологічне виробництво – це виняткова можливість на власні очі побачити роботу професійної поліграфічної команди, стати свідком народження поліграфічного шедевру. Наша екскурсія завершилась відвідуванням книжкової крамниці Волинської обласної друкарні, де студенти ознайомились зі зразками готової продукції.

У всіх склалося враження, що у Волинській обласній друкарні працюють доброзичливі та кваліфіковані працівники. Студенти задавали чимало питань, на які отримували вичерпні відповіді. В цілому екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною, екскурсанти поповнили свої знання щодо видавничої справи та особливостей менеджменту підприємства. Висловлюємо подяку всім працівникам друкарні за чудову екскурсію.

Ірина Зінчук,
студент групи МОс-21